Spotkali się w środku dnia i w środku miasta. Pogrążona w myślach Lady Quality
początkowo nie zwróciła na niego uwagi. Mister Chic przeciwnie - zauważył ją od razu.
Zauważył i postanowił zdobyć.


Bracken WomanBeloved Man
Gdy wstąpiła do modnego lokalu, wszedł za nią i usiadł w pobliżu, dlatego kiedy miękkim ruchem odgarnęła włosy, dobiegł go niezwykły, intrygujący zapach jej perfum. Zauważyła jego zainteresowanie i uśmiechając się powiedziała: „Tak pachnie Bracken Woman, znasz markę Amouage?” Oczywiście, że znał. Jest przecież wielbicielem pięknych zapachów! Zaczęli rozmawiać, gdy ona z kolei pochwaliła Beloved Man, perfumy, którymi pachniał. „Amouage przyciągnął uwagę Amouage”, zażartował, a ona pomyślała: „Ma piękny uśmiech”. I tak to się zaczęło. Od tamtego dnia są razem, przed nimi pierwsze wspólne Walentynki i każde z nich szykuje niespodzianki.
Prime Renewing PackOrangers en FleurNebu MilanoTaersìaPasotti
Lady Quality od samego rana jest w doskonałym nastroju na myśl o czekającym ich wspaniałym wieczorze. Zanim nałoży makijaż, sięga po kremową maskę Prime Renewing Pack, dzięki której już po kwadransie jej gładka i jędrna skóra zachwyca młodzieńczym blaskiem. Jeszcze tylko odrobina ponadczasowego, radosnego Orangers en Fleur, aksamitnie matowa pomadka Nebu Milano i lekkim krokiem wybiega z domu. Dzień w pracy mija szybko, a kilka gorących maili od niego sprawia, że już nie może doczekać się wieczoru. Oczekiwanie umila  Taersìa, zapach pełen zmysłowej tuberozy i miękkiego kadzidlanego dymu. Gdy wychodzi z pracy, zaczyna padać mokry śnieg, dlatego cieszy się, że w samochodzie ma parasolkę Pasotti, piękny urodzinowy prezent od ukochanego.
MühleMemoir de Mustique1725 Casanova
Mister Chic również myśli o wieczorze. Przed wyjściem z domu spędza więcej czasu niż zwykle ze swoim ulubionym zestawem do golenia Mühle. Dziś dla niej musi wyglądać nienagannie! Gdy nakłada Mémoires de Mustique czuje, jak zapach idealnie harmonizuje z jego nastrojem. Godziny mijają niepostrzeżenie, również dlatego, że kilka razy do niej pisze, a odpowiedzi sprawiają, że tętno przyspiesza. Kilka razy zagląda do szuflady biurka, w której leżą dwa flakony perfum. Nadal nie może się zdecydować, który zapach jej podarować, dlatego wychodząc z biura zabiera obie propozycje. Sam pachnie 1725 Casanova a wanilia i lawenda na jego skórze rozpoczęły już zmysłowy taniec…
L for Women1er Amber„Musc Tonkin”Voulez-vous coucher avec Moi
Gdy otwiera mu drzwi, wygląda i pachnie oszałamiająco. Luksusowy miłosny eliksir L for Women kusi i prowokuje. Wszak „L” to „love”… W ciepłym świetle świecy 1er Amber jej delikatna i miękka skóra ma brzoskwiniowy odcień, usta lśnią, a błyszczące oczy obiecują wiele. Przytula ją i wręcza pięknie zapakowany flakon. Sam również dostaje perfumy, otwierają je równocześnie. „Musc Tonkin” czyta on, „Voulez-vous coucher avec Moi” czyta ona. Patrzą sobie głęboko w oczy i … tu ich zostawiamy. ☺
Rano Lady Quality budzi aromat kawy. Gdy otwiera oczy, na poduszce leży piękna czerwona róża i zachwycający flakon Un Amore Eterno czyta ona.


Zachęcamy, by wypróbować moc miłosnych eliksirów Perfumerii Quality.
Jak co roku z okazji Walentynek przygotowaliśmy dla Państwa dwa zestawy próbek: DLA NIEJ i DLA NIEGO,
a w każdym z nich jedna próbka w prezencie!

W zestawie DLA NIEJ* znajdują się próbki zapachów: AMOUAGE Bracken Woman, HOUBIGANT Orangers en Fleur, GABRIELLA CHIEFFO Taersìa, KILIAN Voulez-vous coucher avec Moi, MONTALE Intense Pepper i LUBIN Kismet.

Zestaw DLA NIEGO* składa się z próbek zapachów: EIGHT&BOB Memoires de Mustique, HISTOIRES DE PARFUMS 1725 Casanova, PARFUM D`EMPIRE Musc Tonkin, AMOUAGE Bracken Man, OLIVIER DURBANO Lapis Lazuli i OLFACTIVE STUDIO Close up.


Świeca Amouage
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy także atrakcyjną ofertę promocyjną.
Do zakupu dowolnego zestawu Amouage składającego się z flakonu perfum i produktu pielęgnacyjnego,
dodamy pięknie pachnącą świecę Amouage! Zachęcamy, by na Walentynki zaprosić do domów
prawdziwy luksus i wspaniały nastrój.


Aby skorzystać z promocji, w polu UWAGI należy wpisać hasło „newsletter”.
Oferta ważna do 28 lutego lub do wyczerpania zapasów w butiku internetowym i perfumeriach stacjonarnych.
Serdecznie zapraszamy!


Szczegóły na stronie www.PerfumeriaQuality.pl
* Oferta ważna do 14 lutego br. wyłącznie w butiku internetowym.