Pamiętają Państwo Lady Quality?
Niepowtarzalną, piękną, pewną siebie i błyskotliwą kobietę, która zachwycająco się maluje i pachnie najpiękniejszymi perfumami?
Spotykamy ją ponownie – ją i jej marzenia…


Prime Renewing Pack
Prime Renewing Pack Elixir des Glaciers Votre Corps À la rose
Budzi się wypoczęta, zrelaksowana i uśmiechnięta. W nocy, gdy pogrążona była w pięknych, sennych marzeniach, o jej skórę dbały najlepsze kosmetyki marki VALMONT.
Prime Renewing Pack, lekka maska-krem sprawiła, że cera jest świeża i promienna, a skóra miękka i wyraźnie wygładzona, zaś luksusowy balsam do ciała Elixir des Glaciers Votre Corps dał efekt satynowo gładkiej, wyraźnie ujędrnionej skóry i pięknie wymodelowanej sylwetki. Na poduszce obok leży róża, piękna, aksamitnie czerwona, pachnąca… Od niego, razem z flakonem À la rose. Uwielbia takie niespodzianki!


My też lubimy niespodzianki, szczególnie wtedy, gdy możemy je przygotować dla Państwa. Dlatego z okazji Dnia Kobiet do każdego zakupu produktów marki
Maison Francis Kurkdjian na kwotę powyżej 200 zł
dodamy miniaturę (5 ml) najnowszego zapachu À la rose!

Zapraszamy do naszych perfumerii stacjonarnych w Warszawie i Wrocławiu oraz
do butiku internetowego.*Intense Cafe Intoxicated Aoud Café
Ale wracajmy do Lady Quality, która właśnie się przeciąga i marzy o aromatycznej kawie…
Jej gorący, zmysłowy aromat kocha tak bardzo, że na jej toaletce nigdy nie brakuje pięknych kawowych zapachów. Aksamitna i miękka Intense Cafe przywołuje uśmiech od samego rana, Intoxicated daje jej mnóstwo energii w pracy, zaś orientalna Aoud Café wieczorem otula ją ciepłym woalem.

Italian Leather El Born Quai des Lices Ichnusa Epic Woman Journey Woman
Przy kawie, myśli i marzenia niosą ją daleko, bo kocha podróże! Weekend w Rzymie, romantyczny i porywający, jak Italian Leather, poranek po upojnej nocy w Barcelonie, słodki jak El Born, kilka dni w nadmorskim Saint Tropez, ciepłym i eleganckim jak Quai des Lices, rejs na zieloną Sardynię pachnącą jak Ichnusa i podróż życia: starożytnym Jedwabnym Szlakiem (Epic Woman) aż do cesarskich pałaców w Chinach (Journey Woman).

Sunshine Yerbamate
Ciepły poranek kusi, by wyjść z domu – na wiosenne słońce, piękne jak Sunshine. Może na spacer z dawno niewidzianą przyjaciółką? Do parku, a potem na śniadanie do jednej z tych modnych knajpek, pachnących świeżymi ziołami i gorącym naparem z zielonej herbaty? Pachnących, jak soczyście aromatyczna Yerbamate.

Park Avenue Qessence
A może do kina na „Śniadanie u Tiffaniego” z ulubioną, ponadczasową Audrey Hepbourn, elegancką i szykowną, jak nowojorska Park Avenue albo na „Dziką drogę” z Reese Whiterspoon? Lubi filmy o kobietach silnych, jak ona sama, dlatego zdecydowała, że podkreśli swój charakter kompozycją Qessence.

Pink Quartz Giulietta L`Olympia Kind of Blue
Wieczór spędzą we dwoje. Na powitanie dostanie bukiet małych różyczek o bladoróżowych płatkach. Pachną delikatnie i bardzo kobieco, przypominają jej ulubiony zapach Pink Quartz. Jeszcze nie wie, czy zdecydują się na wieczór w operze, koncert czy kameralną kolację w ulubionym klubie jazzowym, ale już wymyśliła zapachy, jakie jej będą towarzyszyć. Do opery zaprosi Giuliettę, na koncert – L`Olympię, a jazzu posłucha otulona w Kind of Blue.

Dianthus Black Dianthus
Gdy wrócą do domu, na poduszce znajdzie … goździk. Kocha jego poczucie humoru! Dlatego sięgnie po Dianthus, a może nawet po Black Dianthus?

Chocolat Bàmbola
Potem jeszcze tylko chwila z książką i filiżanką gorącej czekolady, słodkiej i aromatycznej jak Chocolat Bàmbola i … Dłużej nie mamy śmiałości odgadywać marzeń Lady Quality. ☺


Zestaw 10 próbek
Zainspirowani marzeniami Lady Quality, przygotowaliśmy dla Państwa
wspaniały zestaw 9 próbek najpiękniejszych zapachów – na Dzień Kobiet i na wiosnę,
której już się nie możemy doczekać.
Jak zawsze, specjalnie dla Państwa, w zestawie 1 próbka gratis!
Oferta ważna do 8 marca br. wyłącznie w butiku internetowym.
Serdecznie zapraszamy!

* Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Szczegóły na stronie www.perfumeriaquality.pl