Jesienne wieczory są coraz chłodniejsze i coraz bardziej melancholijne, ale oferta Perfumerii Quality rozgrzewa i budzi wyłącznie pozytywne emocje! Do perfumerii powoli wkrada się świąteczna gorączka,
co można zauważyć po rosnącej ilości przepięknych nowości i zestawów.


Najnowsza świąteczna kolekcja T. LeClerc olśniewa - i to dosłownie! Srebrzysty, lśniący puder pełen rozświetlających drobinek został zamknięty w perłowo-białej puderniczce, inspirowanej tradycyjnymi, bakelitowymi puzderkami. Puder uzupełniają dwa świetliste cienie do oczu: beżowy Aqua przypomina taflę wody w pełnym słońcu, a Galaxie - rozgwieżdżone, nocne niebo.

Do bogatej oferty francuskiej marki Montale dołączyły dwa nowe zapachy: różano-orientalny Aoud Night z drzewną paczulą w sercu oraz pieprzny, kremowo-drzewny Intense Pepper.

Nowa kolekcja marki Kilian, Addictive State of Mind kusi trzema zapachami, od których bardzo łatwo się … uzależnić! Intoxicated to zapach poświęcony słodkiej tureckiej kawie, Light my Fire - dymowi z cygara, a Smoke for the Soul - pewnej bardzo zielonej i radosnej roślince...

Równie pociągający jest najnowszy zapach M. Micallef z kolekcji Mon Parfum. Mon Parfum Gold to zmysłowa, orientalna kompozycja, poświęcona narkotycznej tuberozie. Otoczona białymi kwiatami i miękką wanilią, przenosi w świat arabskich nocy.

Marka Houbigant po raz kolejny postanowiła zadedykować perfumy historycznemu kwiatowi: irysowi. W kompozycji Iris des Champs perfumiarz Mathieu Nardin uchwycił łagodny i rzadki zapach płatków irysa. Stworzył świeży, kwiatowy i niezwykle kobiecy zapach.

Prawdziwą gratkę dla mężczyzn przygotowała zaś marka Penhaligon's. Bayolea to ciepła, cytrusowo-ziołowa kompozycja o aromatycznym sercu z nutą drewna laurowego. Wodę toaletową uzupełnia bogata linia pielęgnacyjna, w której zakocha się każdy dbający o siebie mężczyzna.


Zestawy od Francisa Kurkdjiana to idealne propozycje dla osób niezdecydowanych i lubiących eksperymenty. Dwie „zapachowe garderoby”, czyli zestawy dla kobiety i dla mężczyzny, składają się z najbardziej lubianych i popularnych kompozycji domu Maison Francis Kurkdjian.

Zdecydowanym i wiernym jednemu zapachowi proponujemy spektakularne zestawy marki M. Micallef. Dwa bestsellery marki: Ananda i Royal Muska dostępne są teraz w zestawach 100 ml + 30 ml - aby ukochany zapach mógł towarzyszyć zawsze i wszędzie!


Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zestaw próbek,
który pozwoli zapoznać się
z naszymi zapachowymi nowościami.
Tylko dla Państwa 8 próbek w cenie 7!

Przygotowaliśmy również bardzo atrakcyjną OFERTĘ MIKOŁAJKOWĄ!
Do każdego zamówienia powyżej 200 zł dodajemy w prezencie
mini-zestaw próbek trzech najnowszych zapachów marki Kilian
z kolekcji Addictive State of Mind!

Oferta ważna wyłącznie w butiku internetowym dla hasło “NEWSLETTER”.

Obie powyższe oferty ważne do dnia 8 grudnia.

W grudniu zapraszamy także na naszą stronę internetową do zakładki OKAZJE!
Znajdą tam Państwo mnóstwo pięknych zapachów z naszej bogatej oferty
w specjalnych świątecznych cenach!


Po szczegóły zapraszamy na stronę
www.PerfumeriaQuality.pl