Badania cery
Indywidualne programy pielęgnacyjne
Profesjonalne konsultacje
Atrakcyjne prezenty przy zakupach


Piękna, zdrowa i zadbana skóra twarzy i ciała to nasza wizytówka, warto więc pielęgnować ją preparatami i kosmetykami najwyższej jakości. Dlatego serdecznie zapraszamy na QUALITY BEAUTY DAYS! Przez cały tydzień w dniach od 17 do 23 listopada br. w Perfumeriach Quality w Warszawie, Wrocławiu, Toruniu, Poznaniu i Opolu czeka na Państwa pielęgnacja najlepszych marek świata: Menard, Bellefontaine,, BIOEFFECT, La Vallée i Visoanska.

QUALITY BEAUTY DAYS to moc atrakcji!
Gorąco zachęcamy do skorzystania z profesjonalnego badania cery jedynym w Polsce aparatem marki Menard. Badanie pozwoli określić poziom elastyczności i nawilżenia skóry, jej gęstość, a co za tym idzie, również faktyczny wiek. Na bazie wyniku badania dobierzemy właściwe preparaty i/lub zabiegi pielęgnacyjne lub opracujemy szczegółowy Indywidualny Program Pielęgnacyjny.

Na badania cery zapraszamy w Warszawie i Toruniu:
- do Perfumerii Quality w hotelu Marriott – 18 listopada br., zapisy: 505 139 515
- do Perfumerii Quality w DM KLIF – 20 listopada br., zapisy: 504 672 851
- do Perfumerii Quality w Toruniu – 20 i 21 listopada br., zapisy: 539 654 126

Przygotowaliśmy również prezenty!

Do zakupów pielęgnacyjnych na kwotę powyżej 250 zł dodamy zestaw miniatur produktów do pielęgnacji marek Menard, BIOEFFECT, Bellefontaine, La Vallée i Visoanska.

Zakupy na kwotę powyżej 500 zł nagrodzimy dodatkowo miniaturą doskonałego BIOEFFECT EGF SERUM!

Przez cały czas trwania QUALITY BEAUTY DAYS do Państwa dyspozycji będą nasze doświadczone konsultantki, które pomogą w zakupach doradzając najlepszą pielęgnację oraz rekomendując najbardziej optymalne preparaty i kosmetyki, odpowiednie dla rodzaju i potrzeb skóry.

QUALITY BEAUTY DAYS zakończy konkurs!
BIOEFFECT EGF SERUM


Spośród osób, które dokonały zakupów pielęgnacyjnych i zadeklarowały udział w konkursie wyłonimy zwycięzcę i nagrodzimy doskonałym produktem BIOEFFECT EGF SERUM, tegorocznym hitem Perfumerii Quality, zdobywcą tytułu Doskonałość Roku 2014! Informację o wynikach konkursu podamy w poniedziałek, 24 listopada br. na www.blog.missala.pl


Serdecznie zapraszamy!


Szczegóły QUALITY BEAUTY DAYS znajdą Państwo na stronie www.perfumeriaquality.pl