W Perfumerii Quality witamy lato mnóstwem wspaniałych nowości. W naszej ofercie pojawiły się dwie nowe marki perfum: włoskie Il Profvmo i francuska Mancera oraz prawdziwie luksusowe kosmetyki do makijażu marki Nebu Milano. Nowości przedstawiły również inne, doskonale już Państwu znane marki, dlatego naprawdę jest w czym wybierać. Gorąco zapraszamy!

Il Profvmo Marka Il Profvmo tworzy bogate, wielowątkowe kompozycje, a każda z nich opowiada przepiękną historię, wobec której nie można pozostać obojętnym. W naszej ofercie pojawiło się aż 13 doskonałych zapachów tej włoskiej marki, zachęcamy do ich wypróbowania!
zestaw 13 miniatur

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy unikalny zestaw próbek wszystkich
kompozycji Il Profvmo.
13 próbek w cenie 12!
Oferta ważna do 30 czerwca.


Mancera Marka Mancera to mistrzowski mariaż Orientu z Zachodem, jej twórcy do perfekcji opanowali bowiem sztukę łączenia tradycyjnych składników perfum arabskich ze zdobyczami nowoczesnego perfumiarstwa. Efektem są doskonałe, bogate kompozycje – gorąco zachęcamy do ich wypróbowania!

zestaw 9 miniatur

W zestawie próbek wszystkich kompozycji marki Mancera dostępnych w naszej ofercie,
9 próbek w cenie 8!
Oferta ważna do 30 czerwca.Swoje nowości zaprezentowały również marki, które Państwo znają, cenią i lubią od lat.

AMOUAGE Journey Woman
AMOUAGE Journey Man
AMOUAGE Journey Woman i Journey Man inaugurują nowy cykl olfaktorycznych opowieści Christophera Chonga, dyrektora kreatywnego marki. Otwarcie Journey Woman to owocowe nuty osmantusa i moreli, prowadzące do serca, pulsującego kwiatowym akordem indyjskiego jaśminu Sambac, frezji i mimozy. Journey Man po pikantnym otwarciu złożonym z akordów pieprzu, kardamonu i bergamotki, zachwyca mrocznym sercem zbudowanym z kadzidła, liści tabaki, róży i jagód jałowca.

Montale Aoud Melody


MONTALE Aoud Melody to kompozycja, w której sercu rozkwitają orientalne kwiaty, wzbogacone intensywnym akordem oudu, pikantnymi przyprawami i nutą skórzaną. Zmysłowy i ciepły MONTALE Orange Aoud otwiera mieszanka bergamotki i pikantnego oudu, pod którą tętni paczula i szyprowe kwiaty.

Sorriso


PROFVMVM ROMA Sorriso - zapach lata: bogaty, kremowy i słodki, jak posypana wiórkami gorzkiej czekolady bita śmietana.

OLFACTIVE STUDIO Ombre Indigo


OLFACTIVE STUDIO Ombre Indigo - zmysłowy i mroczny zapach cienia, w którym mieszanka nut drzewnych i dymnych żywic odsłania tętniącą głębię tuberozy i szafranu, otulonych papirusem i kadzidłem.

ETRO Jacquard


ETRO Jacquard – świetlista i delikatna, niezwykle kobieca kompozycja, kwitnąca oszałamiającym bukietem jaśminu Sambac, irysa i ylang-ylang. Bogata baza z wetiweru, sandałowca i piżma nadaje zapachowi zmysłowego czaru.

PARFUM D`EMPIRE Corsica Furiosa


PARFUM D`EMPIRE Corsica Furiosa – intensywnie zielony, soczysty i bardzo aromatyczny zapach, w którym dominuje oryginalny aromat mastykowca, wiecznie zielonego krzewu charakterystycznego dla pięknej, gorącej Korsyki.

RANCÉ Élise
RANCÉ L`Aigle de la Victoire
Marka RANCÉ przygotowała Élise, kwiatową, radosną i pełną życia kompozycję dla pań oraz L`Aigle de la Victoire, żywiołowy, dynamiczny zapach dedykowany mężczyźnie, którego każdy krok prowadzi ku zwycięstwu.Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zestaw próbek, który pozwoli zapoznać się ze wszystkimi zapachowymi nowościami.
Tylko dla Państwa, 10 próbek w cenie 9!
Oferta ważna do 30 czerwca.

Nebu Milano

Przypominamy również o ekskluzywnym makijażu od Nebu Milano. Pudry brązujące do twarzy czy doskonałe rozjaśniające pudry do twarzy i ciała to idealne wprost kosmetyki na lato!

Gorąco zapraszamy po zakupy!


Po szczegóły zapraszamy na stronę www.perfumeriaquality.pl